22 maja, w kolejną rocznicę lokacji naszego miasta, w Muzeum Regionalnym odbył się wernisaż Dariusza Strzebońskiego pt. „To, co zostaje”.
Na wystawie prezentowane były także prace uczestników kursu dla dorosłych „Malowanie duszą”, prowadzonego przez artystę.
Zapraszamy do zwiedzania wystawy.
Link do filmu z wernisażu poniżej:

















